Srdečně Vás zveme na čtvrtý ročník konference Ministerstva práce a sociálních věcí Fórum rodinné politiky, který se uskuteční ve dnech 7. - 8. září 2021 v Praze! Registrujte se a zapojte se tak do otevřené diskuze s předními odborníky o současné podpoře rodin a vizi budoucí rodinné politiky v České republice.

Letošní ročník se zaměří na dopady covidové pandemie na rodinné soužití. V dialogu zástupců firem, státu, politiků, sociálních partnerů, expertů i reprezentantů krajů, měst obcí či neziskových organizací zhodnotíme, kde krize ukázala slabá místa současné rodinné politiky a jak české rodiny efektivně ochránit a podpořit. Vedle aktuálních dopadů pandemie na rodinný život se zaměříme i na dlouhodobé výzvy české společnosti jako je stárnutí populace, nízká porodnost, nestabilita rodinného prostředí či ekonomické pobídky k založení a udržení spokojené rodiny. 

Konference proběhne tzv. hybridní formou - tedy prezenčně pro omezený počet hostů, ale i s možností pohodlné účasti online. Dvoudenní program, pestrý stejně jako uplynulý krizový rok, bude poprvé rozdělen na tři hlavní bloky:

  • FINAČNÍ ZRANITELNOST RODIN V ČASECH PANDEMIE
  • DOPADY PANDEMIE NA DUŠEVNÍ ZDRAVÍ RODIN
  • SPOLEČENSKÁ ODPOVĚDNOST FIREM V ČASECH PANDEMIE

Součástí programu bude také vyhlášení ceny Pečující roku 2021 a Zaměstnavatel přátelský k neformálně pečujícím.

Celý program konference naleznete ZDE.

Registrovat se můžete na tomto odkaze. Registraci doporučujeme neodkládat, kapacita akce se vzhledem ke koronavirové situaci může měnit.

Projekt vznikl za podpory

Webové stránky vznikly v rámci projektu Koordinace opatření na podporu sladění pracovního a rodinného života na úrovni krajů reg. č. (CZ.03.1.51/0.0/0.0/15_009/0006233). Tento projekt je financován z Operačního programu Zaměstnanost a ze státního rozpočtu ČR.

Sdílet

Vyrobeno v UNISMINI | Mapa stránek