Do 31. července je možné přihlásit svou firmu do nultého ročníku soutěže o cenu Ministerstva práce a sociálních věcí a organizace Byznys pro společnost "Zaměstnavatel přátelský k neformálně pečujícím 2021"! Cena je určena pro soukromé i veřejné zaměstnavatele, kteří svou praxí, politikami, benefity či dalšími opatřeními podporují své zaměstnance a zaměstnankyně, kteří se dlouhodobě starají o své nemocné blízké.

shutterstock 597617192 2

Letošní nultý ročník ocenění spočívá v podávání nominací do veřejného národního seznamu zaměstnavatelů, kteří svým přístupem k neformálně pečujícím naplňují požadovaná kritéria zaměstnavatele přátelského k neformálně pečujícím.

Z přihlášených zaměstnavatelů tak organizátoři sestaví vůbec první národní seznam zaměstnavatelů přátelských vůči neformálně pečujícím („Caregivers Friendly Employers“).  

Svou firmu můžete přihlásit do 31. července, a to kliknutím na tento odkaz.

Výsledky nultého ročníku budou vyhlášeny na každoroční konferenci Fórum rodinné politiky, která letos proběhne 7. - 8. září 2021 v Praze.

Více informací o soutěži naleznete ZDE.

 

Projekt vznikl za podpory

Webové stránky vznikly v rámci projektu Koordinace opatření na podporu sladění pracovního a rodinného života na úrovni krajů reg. č. (CZ.03.1.51/0.0/0.0/15_009/0006233). Tento projekt je financován z Operačního programu Zaměstnanost a ze státního rozpočtu ČR.

Sdílet

Vyrobeno v UNISMINI | Mapa stránek